Yeniden Merhaba!

Tam 10 aydır bloğa bir yazı eklemedim, eklemeyi bırakın girip bakmadım bile ki nasıl gireceğimi unutmuşum. Abartmıyorum Google amca olmasa ve bilgisayarım şifrelerimi hatırlamasaydı epey zorlanırdım. Nasıl bu kadar uzun süre girip bakamadığıma hala çok şaşırıyorum ama neyse oldu artık takılmayalım.

Evet en son yazı girdiğimde ikinci hamileliğimi yaşıyordum, ve İngiltere’de hamilelik takibini anlatmıştım merak edenlere. O zamandan beri neler mi oldu?

Bir oğlum oldu, adı Ömer Tuna. Her annenin tadmak istediği gibi bir kız bir oğlan iki çocuk annesiyim artık (Çok şükür, bin şükür). Herşey çok hızlı gerçekleşti sanırım. Daha dün heyecanlı heyecanlı İnci Azra’nın hazırlıklarını yapmıyor muyduk biz? İnci Azra 2.5 yaşında minik bir abla artık. Bu süreçte o kadar çok şey birikti ki yazılacak otursam hiç kalkmadan günlerce yazabilirim. Ama işte o oturma eylemi artık o kadar kolay gerçekleşmiyor. Yazacağım ama çok yakında, yeni doğum, emzirme hikayelerimi, kardeş kıskançlığını, iki çocuklu hayatı, 2 yaş sendromunu, vb… ama şimdi gitmem gerek, bizim küçük bey çağırıyor, acıkmış olmalı….

 

Sevgiyle kalın,

Nil Demir

Yazıya puan ver

Bir Cevap Yazın